Послуги

Наша компанія з великою відповідальністю ставиться до якості своєї продукції. Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб всі наші клієнти залишилися задоволеними не тільки своїми покупками, а й рівнем обслуговування. Саме тому ми надаємо цілий комплекс послуг по монтажу та сервісного обслуговування опалювального обладнання.

ЯКІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ? МИ ГАРАНТУЄМО:

  • Професіоналізм в плані вибору теплотехніки. З огляду на всі Ваші вимоги та побажання, наші менеджери з радістю підберуть для Вас найбільш оптимальний варіант обладнання.
  • Порівняно невисокі ціни. Пряма співпраця з компаніями-виробниками дозволяє нам вести вигідну для покупця цінову політику.
  • Різні способи оплати. Розрахуватися за придбаний товар Ви можете як готівкою, так і безготівковими коштами. Також можна купити техніку в кредит.
  • Зручна та швидка доставка товару в Ваш регіон. Ви можете отримати обладнання кур'єрською службою або ж забрати його самостійно у нас на складі.

  • Виконання робіт «під ключ». Наша компанія надає можливість здійснення установки, настройки і запуску Вашої теплотехніки.

Якщо Ви перебуваєте в м Дніпро, то для Вас доступна послуга монтажу каміна або камінної топки. Якщо ж Ви з інших регіонів України, то ми надамо Вам контактні дані компаній-партнерів, які якісно і швидко виконають всі необхідні роботи.

Наші фахівці проводять установку, тестування, роботи з налаштування та налагодженні опалювального обладнання у відповідності з усіма нормами і правилами. Майстри працюють як в приватних приміщеннях (будинках, квартирах), так і в адміністративних будівлях (готелях, кафе, ресторанах). На всі види робіт ми надаємо гарантію.

Уточнити цікавлять деталі, що стосуються умов надання послуг, вартості, а також особливостей монтажу теплового обладнання, Ви можете у наших менеджерів.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину