PAL

Українська компанія PAL на сьогоднішній день є лідером на українському ринку пічного обладнання та різноманітних банних аксесуарів. Компанія PAL має власне виробництво, впроваджує в проектуванні та виготовленні нові конструкторські рішення, завдяки чому продукція PAL поєднує у собі сучасний дизайн, інноваційні технології, зручність та простоту в експлуатації, зберігаючи при цьому постійну якість та надійність.

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

У виробництві топок та печей ми використовуємо високоякісну конструкційну сталь товщиною 6 мм, стійку до прогоряння та корозії.

Продукція компанії PAL відповідає вищим стандартам якості, і за ціною значно нижчою від зарубіжних аналогів. Наша компанія виготовляє повний спектр продукції для банного бізнесу - від печей, вагонки та дверей до якісних меблів та аксесуарів для лазні.

Головним атрибутом будь-якої лазні чи сауни є, звичайно ж, піч. Українська компанія PAL зарекомендувала себе виробником якісних та довговічних печей для лазні найрізноманітніших розмірів, дизайнів та потужностей. Усі печі виготовляються із високоякісної конструкційної сталі. Серед представлених печей є варіанти як з виносом у передбанник, так і без, з глухими дверцятами або з панорамним склом та камінного типу. Для покращення ефективності та економічності печей використовується патентована технологія повітрообміну Coanda, яка суттєво підвищує ККД печі та швидкість прогрівання парилки.

Печі PAL для лазні та сауни – надійне, високоякісне обладнання за доступною ціною. За рахунок високої популярності домашніх парилок, твердопаливні банні печі нашого виробництва стають все більш популярними. Вони здатні не лише виробляти пару, а й підвищувати температуру повітря у лазні до потрібного показника.

Компанія PAL спеціалізується саме на виготовленні та випуску опалювального обладнання, що працює на твердому паливі. Таким чином, ми безперервно поставляємо на ринок різні моделі печей, які відрізняються простотою установки, багатофункціональністю та прийнятними цінами. Ключові технічні рішення разом із вишуканим дизайном роблять обладнання фірми PAL революційним на внутрішньому ринку України. Щоб обігрів приміщення для парної був легким, швидким та безпечним, до вибору опалювальної техніки потрібно поставитися з усією серйозністю та відповідальністю. Компанія PAL – професіонали своєї справи.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину